"Uprchlíci"

„Uprchlíci“

Už delší dobu mě nic nedonutilo sednout si a sepsat to sem, abych se vykřičel do světa, ale tohle téma mě teď prostě hodně oslovuje.

Skoro každý den sleduji hromady různých zpráv a hlavně videí ze Sýrie a sousedních oblastí, kde se snaží převzít moc ty hordy dementních vrahů ve jménu Alláha. A samozřejmě také útoky všude jinde po světě, kde zrovna ti blbci nabudou dojmu, že tady by se dalo někoho beztrestně zabít (viz. Tunis, Francie, atd. …).
Právě jsem v jednom i-deníku dočetl článek o tom, že v Sýrii nějakou desetiletou holčičku znásilnilo jedno z těch hovad a pozor – její vlastní rodina plánovala jí zabít, protože tím, že byla znásilněná, uvrhla svoji rodinu do obrovské hanby. A tuto hanbu může smýt jen její smrt – ne toho sráče – to dá rozum. Co to kurva je ???

A teď se hordy jim podobných pokouší na lodičkách přeplavit do Evropy – jakoby „utíkají“. Přes veškeré současné i historické zkušenosti s fanatickými stoupenci islámu se obecně očekává, že státy Evropy se o uprchlíky postarají, dají jim jídlo, zajistí nový život atd. … Musím se zeptat – viděli jste někdy neoficiální záběry těch uprchlíků ?

  • je to 80-90% chlapů
  • navíc jsou všichni ve věku 15-40 let
  • mají mobily, tablety
  • v „utečeneckých“ táborech se hlavně dožadují WiFi, atd.
  • znásilňování je takový jejich běžný zvyk (stačí si na Google nebo YouTube napsat „muslim rape“ a máte čím se probírat několik týdnů

Viděli jste, jak se mírumilovně chovají např. v Calais ? Jak přepadávají kamiony, rozřezávají plachty, napadjí policii i řidiče, kteří brání svůj nebo svěřený kamion/náklad ?:

Nebo když si je v Itálii dovolil průvodčí ve vlaku obtěžovat žádostí o jízdenku – no tak mu prostě mačetou usekli ruku, no stress !
Info zde

Už naši předkové před mnoha staletími věděli, že islám musí zůstat ve svých zemích a celá histori lidstva to jen potvrzuje. Tenkrát to sice řešili drsnými křížovými výpravami, ale tenkrát se prostě s ničím nebylo zvykem tak srát.

Měli bychom je nechat ať si dál na svých pastvinách dávají rande s krásnými kozami nebo oslíky (obsluha toho dronu musela dost učůrávat :-)):

a k nám je zkrátka nepouštět.

Zajímalo by mě, kolik z těch lidím kteří se fotí s cedulkama „SOLIDARITU S UPRCHLÍKY PŘIJÍMÁM“ by si aspoň jednoho z těchto „uprchlíků“ vzalo domů a mám pro ně takový soukromý vzkaz: „Doufejte, že Vám hned první den nepřefiknou starou, dítě a psa. O hlavu se ale nebojte, tu už máte vzhledem k té ceduli stejně k hovnu !“